Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PJATALARES/E

Zgara Korcare Liqeni

RESTORANT PICERI ZGARE
Kërkon të punësojë

Kriteret

Kohe e plote

Detyrat dhe Pagesa

Te jete korrekte me orarin dhe punen
E kenaqshme
Transporti turnit te dyte ne darke

Kontakte

Rruga sami frasheri perball nobis
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)