Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RECEPSIONIST/E Njoftime pune Hotel Bylis Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tek kryqezimi i rr. "Bardhok Biba" me rr. "Dervish Hatixhen", Tiranë

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Njoftime pune HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE” Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

* Puna me turne te alternuar (i pare dhe i dyte). * Te kene eksperience pune. * Te komunikojne Anglisht, nje gjuhe e dyte perben avantazh. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar më 25/09/2021
OFROHEN PAGA TE LARTA

SANITARE Njoftime pune - Hotel Xheko Imperial eshte ne kerkim te nje Sanitare

Paga: E kenaqshme |

.Te karakterizohet nga korrektesia dhe te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget., preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion, mund te dergoni cv tuaj  me what's up ose mund paraqiteni tek recepsioni me cv tuaj.

Botuar më 25/09/2021
E kenaqshme

PASTRUESE Njoftime pune - HOTEL A & A Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Artan Lenja", 200m mbi Zjarrefikesen, tek "21 Dhjetori", Tiranë

Botuar më 24/09/2021
shume e kenaqshme

OPERATORE Njoftime pune Verde Travel Agjensi, kerkon te punesoje: Operatore Turistike

Paga: Ofrohen paga te mira + bonuse |

Te kete eksperience pune ne kete fushe. Dergoni CV ne: [email protected], Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi, tek Pazari Ri.

Botuar më 24/09/2021
Ofrohen paga te mira + bonuse

BANAKIER/E Oferte pune nga Cafe Du Pont Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga e kenaqshme + siguracion |

Te jene te komunikueshem, Adresa: Rr. Ibrahim Rrugova , (perball Taivanit), Tiranë

Botuar më 24/09/2021
Paga e kenaqshme + siguracion

KUZHINIER Njoftime pune - NEW W HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: New W Hotel, St. Tre Vellezerit Kondi, 75 (1,74 km)

Botuar më 23/09/2021
e kenaqshme

RECEPSIONIST/E Njoftime pune - NEW W HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: New W Hotel, St. Tre Vellezerit Kondi, 75 (1,74 km)

Botuar më 23/09/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - NEW W HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: New W Hotel, St. Tre Vellezerit Kondi, 75 (1,74 km)

Botuar më 23/09/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - NEW W HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: New W Hotel, St. Tre Vellezerit Kondi, 75 (1,74 km)

Botuar më 23/09/2021
e kenaqshme
)