Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KUZHINIER/E

Sol Tropikal by Melia International Hotels

MELIA INTERNATIONAL HOTEL ESHTE KOMPANIA SPANJOLLE LIDER E HOTELEVE ME NJE RRJET PREJ 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.

Kriteret

Kohe e plote
Preferohen kandidate me pervoje pune ne kete pozicion.

Detyrat dhe Pagesa

Paga shume e mire, konkuruese me tregun
Ofrohet mundesi per te fituar pervoje pune ne nje ambient nderkombetar prane shefave te kuzhines me te mire internacional ne kushte shume te mira pune. Kompania garanton nje vakt ushqimor falas.Mundesi transferimi ne te gjithe rrjetet e Melia.
Te interesuarit te aplikojne duke derguar Cv ne adresen e email: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : 068 405 4833

Kontakte

Plepa
Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/05/2023

)