Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER/E

Sol Tropikal by Melia International Hotels

MELIA INTERNATIONAL HOTELS ESHTE RRJETI SPANJOLL I PERBERE NGA 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.

Kriteret

Kerkohet eksperience pune e meparshme si kuzhinier.
Kohe e plote
Aplikant per kuzhinier duhet te kene pervoje pune te meparshme ne kete pozicion, te jene njohes te kuzhines italiane dhe asaj mesdhetare si dhe te kene fleksibilitet me oraret e punes.

Detyrat dhe Pagesa

Paga eshte shume e mire, konkuruese me tregun.
Ofrohet mundesia per te fituar pervoje pune nderkombetare duke punuar prane shefave me te mire internacional ne kushte shume te mira pune. Kompania garanton vaktin ushqimor pa pagese. Ofrohet mundesi transferimi ne te gjithe rrjetet e Melia.
Te interesuarit te aplikojne duke derguar Cv ne adresen e e-mail: [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0684054833.

Kontakte

Plepa
Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/05/2023

)