Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Sol Tropikal by Melia International Hotel

MELIA INTERNATIONAL HOTELS ESHTE NJE RRJETI SPANJOLL PREJ 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE,

Kriteret

Anglisht
Per kete pozicion kerkohet pervoje pune e meparshme ose edhe pa pervoje pune.
Kohe e plote
Per kete pozicion preferohen kandidate me pervoje. Personat me pervoje nderkombetare kane perparesi. Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes angleze ose italiane.

Detyrat dhe Pagesa

Paga eshte shume e mire, konkuruese me tregun.
Ofrohet pervoje pune ne nje ambient internacional ne kushte pune shume te mira. Garantohet nga kompania nje vakt ushqimor falas sipas turneve perkatese.Mundesi transferimi ne te gjithe rrjetet e Melia International Hotels.
Per te aplikuar per kete vend pune dergoni Cv tuaj ne adresen e e-mailit [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 068 405 4833

Kontakte

Plepa
Durrës
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/05/2023

)