Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

HOTEL ROLAND Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme. Kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. "Teodor Keko", tek Unaza e re

Botuar më 21/08/2019

Kerkohet Sanitare

/Pastruese. Mosha deri 35-50 vjeç. Preferohen kandidate me eksperience pune ne Hoteleri. Te kete aftesi shume te mira komunikuese. Te jete serioze dhe korrekte ne pune. Orari punes 09:00 - 17:00. Paga 30.000 leke. Kushte te mira pune (klientele e huaj), Adresa: Rr. "Myslym Shyri", perballe albtelekomit, afer Viles Shard

Botuar më 19/08/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Zgara korcare liqeni kerkon te punesoje ndihmes kamarier ose ndihmes kamariere ,te jete i disponueshem per te dyja turnet (08.30me16.30 dhe 16.30me24.30),paga dhe kushtet te kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga sami frasheri ,perball qendres nobis tek hyrja diges liqenit

Botuar më 19/08/2019
e kenaqshme

LOT BOUTIQUE HOTEL Kërkon të punësojë Recepsionist

Full time.Kandidati duhet te kete mbaruar shkollen e larte. Te kete eksperience pune ne recepsion te pakten 3 vite. Te kete njohuri mbi kanalet e ndryshme te rezervimeve. Te dije te perdore programin e rezervimeve. Te dije te komunikoje dhe te kordinoje departamentet e ndryshme me te cilat recepsioni ka te beje.Te kete njohuri te gjuhes angleze, cdo gjuhe tjeter perben avantazh, Tiranë

Botuar më 19/08/2019

LOT BOUTIQUE HOTEL Kërkon të punësojë Pastruese

Kandidatja duhet te kete eksperience minimalisht 3 vite ne pastrim.Te kete aftesi menaxhuese dhe planifikimi.Te dije te komunikoje dhe te drejtoje punen ne grup. Gjuha e huaj perben avantazh. Arsimimi ne fushen e hotelerise perben avantazh, Tiranë

Botuar më 19/08/2019

Happy Travel Kërkon të punësojë Agjente

Me Eksperience: 1 vjecare, Te dije programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft word - networks, Kusht: Te dije te perdore mire kompjuterin dhe te njohe gjuhen angleze. Perparesi ato qe dine te perdorin programin Amadeus dhe dine me shume se nje gjuhe te huaj, Adresa: Rr. Mine Peza, kryqezimi Prokurorise, ngjitur me Trinity Bar

Botuar më 17/08/2019

HOTEL MONDIAL Kërkon të punësojë Shofer

Profesionist. Me eksperience pune, page e kenaqshme, Adresa: Tek 21 Dhjetori

Botuar më 12/08/2019