Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE HOTEL NE DHERMI Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Sherbimi. Preferohen cift, akomodimi falas, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 25/05/2020
Page e kenaqshme

PASTRUESE MARK HOTEL DRYMADES Kërkon të punësojë

Paga: Paga 50000lek + siguracione |

Mosha deri ne 45 vjec, ofrohet strehim dhe fjetja, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: DHERMI, Sarandë

Botuar më 21/05/2020
Paga 50000lek + siguracione

SANITARE Hotel ne Himare Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

/ punonjese lavanderie. Me eksperience pune.Akomodimi dhe ushqimi i garantuar., Adresa: Livadh, Himare, Himarë

Botuar më 21/05/2020
shume e mire
)