Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LUNGOMARE,PRANE SHKOLLES SE MARINES ,VLORE

Shitet, Biznes,Lungomare,prane shkolles se Marines ,Vlore RV37570 | 550 M2 | 18.000 Euro

Disponojme biznes ne shitje,Lungomare,prane shkolles se Marines ,Vlore Informacion mbi biznesin: • Kati: 0 • Siperfaqja (Disko): 300m2 •Siperfaqja (ambient jashte bar kafe).200m2 •Ambienti jashte disponon dhe lodra per femije. Detaja mbi biznesin: •Ambient per party •Vip room •Ndricimi •Ambient i mbyllur per zhurma •2 tualete Per me teper informacion na kontaktoni!, 550 M2, 1 ambjent, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2024
18.000,00 euro

KAMEZ

KAMEZ | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke ,1000m2,30m afer rruges,Kamez ,70.000€, 1.000 M2

Botuar më 25/02/2024
70.000,00 euro

KAMEZ

KAMEZ | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke ,1000m2,30m afer rruges,Kamez ,70.000€, 1.000 M2

Botuar më 25/02/2024
70.000,00 euro

~ GOLEM, DURRES

Shitet Hotel 7-kateshe ne Golem?, Durres? | 1.700 M2 | 1 Euro

Shitet Hotel ne plazhin e Golemit e cila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara turistike te zones.Hoteli ka sip.ndertimi 1700m2,sip,trualli 500m2. Hoteli organizohet ne 7 kate dhe ka 23 apartamente 1+1 te cilat jane te mobiluara dhe te pajisura me kuzhine,tualete,ballkone.Ne katin e pare perdhe ndodhen 2 bar-restorante te cilat kane akses me oborrin e hotelit si dhe me parkimet., 1.700 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Ne katin -1 ndodhet lavanderia,magazine etj.Ne katin e fundit disponon dhe bar-kafe-restorant luksoz.Hoteli mundeson 25 poste parkimi.Disponon 400 m2 plazh me 30 cadra.

Botuar më 24/02/2024
1,00 euro

COLE,VLORE

Shitet, Ambient,Cole,Vlore RV38220 | 72 M2 | 72.000 Euro

Disponojmë super ambient okazion në shitje Informacion mbi ambientin: •Siperfaqe bruto 72m² •Kati 2 •Kubaturë e rregullt •Ndertim i vitit 2007 Organizimi: •Sallë e madhe •1-tualet •Opsion (per ballkon) Cilësime të tjera: •I pa mobiluar •Sistem ngrohje •Aspirim •Oborr •Vend parkimi •Ndriçim natyral Për më tepër informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!, 72 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 23/02/2024
72.000,00 euro

KAMEZ

KAMEZ | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke ,1000m2,30m afer rruges,Kamez ,70.000€, 1.000 M2

Botuar më 22/02/2024
70.000,00 euro

SHKOLLA BAJRAM CURRI

Shkolla Bajram Curri | 250 M2 | 600 Euro

Jepet tok me qera, 250 M2, toka ndodhet ne rrugë kryesore, mundesi shume e mire investimi si :servis makinash,gomisteri,lavazh.Mund te ndertoni nje kapanon dhe ta perdorni si magazin .

Botuar më 22/02/2024
600,00 euro/muaj

LUNGOMARE ,VLORE

Qera, Ambient Biznesi,Lungomare ,Vlore RV37515 | 75 M2 | 1.200.000 Euro

Disponojmë Ambient, për Qera. Ambienti ndodhet ne krahe te Mon Cheri Informacion mbi ambientin: • Kati 1 • Sipërfaqe bruto: 75m2 Cilesime te tjera • Totalisht i investuar • Me hipotekë • Me fasadë xhami • Me 1 Tualet • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Investuar ne Sistem Ndricimi • Zone e aksesueshme • Mundësi për të shtuar aktivitetin dhe jashtë. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 75 M2, 1 ambjent, kati 1, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2024
1.200.000,00 euro

~ GOLEM, DURRES

Shitet Hotel 7-kateshe ne Golem?, Durres? | 1.700 M2 | 1 Euro

Shitet Hotel ne plazhin e Golemit e cila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara turistike te zones.Hoteli ka sip.ndertimi 1700m2,sip,trualli 500m2. Hoteli organizohet ne 7 kate dhe ka 23 apartamente 1+1 te cilat jane te mobiluara dhe te pajisura me kuzhine,tualete,ballkone.Ne katin e pare perdhe ndodhen 2 bar-restorante te cilat kane akses me oborrin e hotelit si dhe me parkimet., 1.700 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Ne katin -1 ndodhet lavanderia,magazine etj.Ne katin e fundit disponon dhe bar-kafe-restorant luksoz.Hoteli mundeson 25 poste parkimi.Disponon 400 m2 plazh me 30 cadra.

Botuar më 22/02/2024
1,00 euro

ISH TREGU ELEKTRIK AL37799

Ish Tregu Elektrik AL37799 | 465 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet, Hotel, ish Tregu Elektrik, Tiranë.• Sipërfaqe trualli total: 465.5 m2.• Sipërfaqe ndërtimi: 345.5 m2.• Strukturë 4-katëshe.• 11 Dhoma hoteli.• Dhome lavanderi.• Oborr për parkim per 5 makina• Mundësi shitje pa oborr për 1.3 milion euro.• Recepsion.• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 465 M2

Botuar më 22/02/2024
1.500.000,00 euro
)