Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 02/10/2023
17.500.000 leke

JEPET KAT VILE ME QERA

5 MAJI | 150 M2 | 400 Euro

150 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 vende per parkim

Botuar më 02/10/2023
400,00 euro/muaj

JEPET HOTEL ME QERA- TE FRESKU

JEPET HOTEL ME QERA- TE FRESKU | 300 M2 | 1.200 Euro

JEPET HOTEL ME QERA~ 300M2~ ME 5 DHOMA~ 1 LAVANTERI~ 6 VENDE PARKIMI~ ME TARRAC E PROJKEKTUAR PER LOKAL~ ME PANEL DIELLOR~ ME DHOMA LLUKSI~ TEK RRG E TELEFERIKUT NE FRESK~ CMIMI 1200 EUROKONTAKTONI 0676722221V400, 300 M2, 5 dhoma gjumi

Botuar më 02/10/2023
1.200,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 02/10/2023
120.000,00 euro

SHITET HOTEL NË GOLEM

Golem | 1.450 M2 | 1.600.000 Euro

Hoteli përbëhet nga 4 kate, me sipërfaqe toke 1450 m2 dhe njollë ndërtimi 350 m2. Organizimi i ndërtesës: Kati I pare I organizuar në sallë konferencash dhe Bar-Restorant. Ndërsa katet e tjera jane të gjithë me dhoma hoteli, secila nga dhomat me ballkon. Në total hoteli disponon 30 dhoma, të kompletuara të gjitha., 1.450 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 30 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
1.600.000,00 euro

SHITET HOTEL NË BORSH

Borsh | 700 M2 | 1.000.000 Euro

Hoteli është i përbërë nga 3 kate me sipërfaqe ndërtimi 180 m2. Sipërfaqja e truallit është 700 m2. Hoteli disponon 16 dhoma në total. Është ndërtim i ri me punime cilësore dhe standarde bashkëkohore. Shitet 1,000,000 euro., 700 M2, totali i kateve 3, 16 banjo, 16 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
1.000.000,00 euro

SHITET HOTEL NE GOLEM

Shitet hotel ne Golem | 1.242 M2 | 24.000.000 Euro

Shitet hotel ne Golem , 1242 m2 6 katesh.VR111, 1.242 M2, kati 6

Botuar më 30/09/2023
24.000.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAT | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 29/09/2023
120.000,00 euro

OKAZION ! SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR TE ISH RAJONI DURRES !-EONPLUS74755

durres | 239 M2 | 70.000 Euro

• Sipërfaqe totale truall + shtëpi 239 m²• Sipërfaqja e ndërtimit: 80m²• Strukturë 1-Katëshe, organizimi: Ambjent ndenjie, ambient gatimi , dy dhoma gjumi , tualet, oborr.• Disponon Oborr rreth e perqark shtepise.• Ka akses ne rruge kryesore• Mundesi zhvillimi, 239 M2

Botuar më 29/09/2023
70.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 29/09/2023
17.500.000 leke
)