Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF Njoftime pune - Restorant NKH, KERKON: * KAMARIER/E. * SANITARE. * MOTORRIST. * PICIER. * NDIHMES PICIER. * KAMARIER Kërkon të punësojë

Paga: * OFROHEN PAGAT ME TE LARTA NE TREG + BAKSHISH INDIVIDUAL! |

* Me eksperiencë në Restorant dhe në Bar. * Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: MBAS CASA ITALIAS

Botuar më 29/09/2023
* OFROHEN PAGAT ME TE LARTA NE TREG + BAKSHISH INDIVIDUAL!

SHITESE City store

Paga: Pagesa e kenaqshme per shkak te xhiros se larte ditore |

Orari 12.00-22.00, me eksperience, kafe dhe ushqim i perfshire, te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
Pagesa e kenaqshme per shkak te xhiros se larte ditore

SPECIALISTE BYREKU Vende pune - Furre Buke Pasticeri Binjaku Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + sigurime |

Adresa: Rruga Ibrahim dervishi, ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re , mbrapa KESH, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
45.000 leke + sigurime

SHITESE Vende pune - Furre Buke Pasticeri Binjaku Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + sigurime |

Adresa: Rruga Ibrahim dervishi, ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re , mbrapa KESH, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
45.000 leke + sigurime

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: 100.000 leke |

Kushte te shkelqyera pune, 2 dite ne jave pushim, siguracione, kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
100.000 leke

SHITESE Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: 50.000 leke |

Kushte te shkelqyera pune, 1 dite ne jave pushim, siguracione, kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
50.000 leke

PUNONJESE OFERTA PUNE - KOMPANIA JONE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per procesin e perpunimit te mishit te pules, ofrohen kushte shume te mira pune, per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr:, Adresa: rruga Mine Peza, prane Big market dhe shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme + sigurime

NDIHMES KUZHINIERE OFERTA PUNE - KOMPANIA JONE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ofrohen kushte shume te mira pune, per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr:, Adresa: rruga Mine Peza, prane Big market dhe shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme + sigurime

SANITARE OFERTA PUNE - KOMPANIA JONE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ofrohen kushte shume te mira pune, per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr:, Adresa: rruga Mine Peza, prane Big market dhe shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme + sigurime

SHITESE OFERTA PUNE - KOMPANIA JONE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ne furre buke, ofrohen kushte shume te mira pune, per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr:, Adresa: rruga Mine Peza, prane Big market dhe shkolles Hasan Vogli, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme + sigurime
)