Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

REPEAT SPORT

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

Paga 70000 leke
Te interesuarit te kontaktojne

Kontakte

Tek euronews ne katin e 1
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/03/2023

)