Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VEGEL SPORTIVE

Per barkun ngj blu, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic", gjendja: shume e mire

Botuar më 15/10/2021
2.500 leke

BIÇIKLETA ELEKTRIKE E-BIKE

- Qytet - ekran LCD me 9 nivele mbështetëse dhe Shimano 30 shpejtësi !! - Mal - motor i fuqishëm + goma super të lehta Kenda !! Distancë E Gjatë - bateri me kapacitet 80 km !!, Fuat Toptani

Botuar më 08/10/2021
750,00 euro
)