Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BICIKLETE ORIGJINALE

Karakteristika

Koha e lire, Ne shitje, Bicikleta
Biciklete origjinale, 200 euro
Përshkrim

E pa perdorur dhe ne gjendje te mire. Ngjyra: bardh me detaje blu., Tirane, gjendja: shume e mire

200,00 euro

Botuar më 18/11/2023

Telefon
Email
)