logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 799460
no image

ZYRE ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES BUZE RRUGE (ID 4261779)

Tirane • Albania

€ 500

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ZYRE ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES BUZE RRUGE (ID 4261779)

Jepet me Qera Zyre. Siperfaqe 100 m², Kati 2, ne pallat ekzistues. Organizohet ne : 3 Ambjente, Koridor Shperndares, 2 Ballone, Tualet me dritare. Struktura e pershtatshme per biznese te ndryshme sherbimi, drite natyrale e bollshmekondicioner ne cdo ambjent. Aksesi i menjehershem, zone e populluar ne nje nga rruget kryesore te Tiraneslokation perfekt per biznesin tuaj.Cmimi 500 Euro, 100 M2, Property ID : 4261779 www.dreamalbania.al

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED