logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772408
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735867908517913_78930.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735868399940919_56851.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735868279892142_71712.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735857816146684_27108.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735869601457144_54031.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735868399940919_56851.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16797735868279892142_71712.jpg

RRUGA HAFIZ PODGORICA, DURRES

Rruga Hafiz Podgorica, Durres • Durres • Albania

€ 650

90 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA HAFIZ PODGORICA, DURRES

Ofrohen ambjente biznesi me qera ne Qender Durres, pallati perballe Flag Ship center, kati I dyte me hapsire totale prej 90 m2. Ambjenti eshte I ndare ne 4 dhoma, dy prej te cilave komunikojne me njera tjetren dhe me ballkonin;Koridor,, tualet (f+m), ballkon dhe depo per shfrytezim.Ambjenti mund te jepet per 3 zyra, te cilat do te kene koridor dhe tualet te perbashket.Cel. : 0696193635, 90 M2, 1 banjo

Të dhënat

SIPERFAQE

90 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED