logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 798889
no image

PAZARI I RI

Pazari I Ri • Tirane • Albania

€ 500

65 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

PAZARI I RI

Rruga Qemal Stafa, afer Linkolnit, jepet me qera Zyre me siperfaqe 65 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Organizohet ne 2 ambjente pune dhe tualet Disponon kuzhine dhe sistem ngrohje/ftohje.Jepet me Qera 500 Euro, 65 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

65 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED