logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 760836
8781591678116862806156840044_280774.jpeg
5534971678116863485497233454_820310.jpeg
5534971678116863485497233454_820310.jpeg

AMBJENTE ME QERA - ~5 MAJI

Tirane • Albania

€ 2.500

400 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

AMBJENTE ME QERA - ~5 MAJI

Jepet me qera ambjent biznesi me vendodhje te 5 Maji.Ambjenti ka siperfaqe 400 m2.Organizohet ne:Me pamje nga rruga kryesore.Organizohet ne:~5 ambjente~2 tualete.Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te favorshme per rritjen e biznesit tuaj.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 400 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

400 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED