logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 811243
no image

MOS E HUMB

PLAZH I DURRËSIT

Plazh I Durrësit • Durres • Albania

€ 95.000

104 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

PLAZH I DURRËSIT

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1 kat me sipërfaqe 104 m2 dhe sipërfaqe toke 315 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 3 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Çmimi 95.000 euro.Për çdo informacionCel. [email protected], 104 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

104 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED