logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 811226
no image

PLAZH DURRËS

Plazh • Durres • Albania

€ 145.000

150 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

PLAZH DURRËS

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti SHITET shtëpi 1 kat,ndërtim i ri me sip 150 m2 dhe sip toke 500 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka 1 garazhd të mbyllur, oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 145.000 euro.Për informacion Cel. 0684109062,[email protected], 150 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

150 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED