logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 761948
8099751678271659356008949157_743995.jpg
111999167827166080041647207_576445.jpg
780868167827166016922969293_262565.jpg
303357167827166057949141391_208520.jpg
511779167827166071632221355_580147.jpg
7618721678271660226772755034_675371.jpg
2274011678271661225673953355_550840.jpg
7184161678271661669872871563_528392.jpg
258801678271661820721272387_126769.jpg
6211371678271661308484692103_402006.jpg
4666021678271662750285653460_758849.jpg
3297761678271662683741956258_830445.jpg
7442631678271662177613410593_506135.jpg
3932751678271662165628181507_609566.jpg
111999167827166080041647207_576445.jpg
780868167827166016922969293_262565.jpg

NJOFTIM ON TOP

PLAZH DURRËS

Plazh • Durres • Albania

€ 155.000

150 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

PLAZH DURRËS

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti SHITET shtëpi 1 kat,ndërtim i ri me sip 150 m2 dhe sip toke 500 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent ndënje, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Gjithashtu shtëpia ka 1 garazhd të mbyllur, oborr, parkim dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 155.000 euro.Për informacion Cel. 0684109062,[email protected], 150 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

150 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED