logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1022839
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398036704235429_24706.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398046251776918_73068.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398041679739357_42097.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398053840721573_39039.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398046251776918_73068.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17102398041679739357_42097.jpg

PEZE E VOGEL

Tirane • Albania

€ 450.000

1500 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

PEZE E VOGEL

Shitet Vile 3 kateshe me siperfaqe totale 1500m2 , dhe siperfaqe ndertimi 400m2 , me dokumentacion te rregullt hipotekor. Vila organizohet nga salloni i ndenjes , 10 dhoma gjumi , 4 tualete , ballkone rreth viles , si dhe 4 vend parkimi. Trualli eshte i rrethuar nga mur me kangjella , sistem i sigurt kamerash , me punime te kohes se fundit. Mundesi per Hoteleri ose Bujtine, 1.500 M2, kati 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 8 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Të dhënat

SIPERFAQE

1500 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED