logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 797073
no image

* STACIONI I TRENIT

Tirane • Albania

€ 400.000

130.2 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

* STACIONI I TRENIT

Shiten Poste Parkimi me vendodhje te Stacioni i Trenit.Organizohet ne 26 poste e parkimi.Postet ndodhen ne nje kompleks te ri prane Stacionit te Trenit.Ka akses te lehte me rruget kryesore te kryeqytetit pasi ka vendodhje te pershtatshme.Eshte nje nder investimet me te mira., 130.2 M2, kati -1, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Të dhënat

SIPERFAQE

130.2 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED