logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 797142
no image

* BLLOK

Tirane • Albania

€ 2.980

695 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

* BLLOK

Jepen me Qira Poste Parkimi ne Bllok.Garazhet jane me siperfaqe 695 m2.Garazhet ndodhen ne nje pallat te ri dhe shume e lehte te aksesueshem me cdo facilitet ne afersi.Ne cmim perfshihen edhe taksat.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 695 M2, kati -1, gjendja: e re

Të dhënat

SIPERFAQE

695 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED