logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 808719
5508781685025722431201392948_809998.jpg
2238051685025723968557109653_129985.jpg
6031441685025723692076417780_187783.jpg
658813168502572341076019567_756529.jpg
6404351685025723540750139734_760125.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16850257343209331010_72388.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16850257341381255479_33743.jpg
2238051685025723968557109653_129985.jpg
6031441685025723692076417780_187783.jpg

SHTEPI ME QERA - ASTIR

Tirane • Albania

ALL 271

60 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SHTEPI ME QERA - ASTIR

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, Nuk bashkepunoje me Agjensi.

Të dhënat

SIPERFAQE

60 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED