logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817415
no image

MOS E HUMB

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VILA E ZOGUT ! -ROY75049

Durres • Albania

€ 64.000

88 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VILA E ZOGUT ! -ROY75049

Apartamenti disponon 82.10 m2 te mbrendshme dhe 88.10 m2 total , organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje + guzhine edhe 1 tualet i bollshem me ajrosje natyrale .Pallati ndodhet nje nje zon shume te preferuar edhe shum e qete pran viles se zogut, 88 M2, Pozicionohet ne katin e 3 banim te nje pallati 7 katesh .Orjentohet ne drejtim te jug - perendim .Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Të dhënat

SIPERFAQE

88 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED