logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817262
no image

MOS E HUMB

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Tirane • Albania

€ 130.000

62 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe tualetZone mjaft e preferuar per banim e investim, 62 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Të dhënat

SIPERFAQE

62 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED