logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817187
no image

ISH EKSPOZITA

Tirane • Albania

€ 500

76 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ISH EKSPOZITA

Te Ish Ekspozita, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 76 m2, kati i 12 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket, me kondicionere ne te dyja ambientet dhe kabine dushi me radio.Pamje e lire. Orientimi Jug Lindje.Jepet me qira 500 Euro ne Muaj, 76 M2, 1 banjo

Të dhënat

SIPERFAQE

76 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED