logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772498
no image

BERRYL

Tirane • Albania

€ 63.000

65 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

BERRYL

Okazion!!! Shitet Apartament Ne Berryl 2+2,Kati 5, pallat ekzistues tulle e kuqe,65m2,me Hipoteke 63.000€, 65 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Apartament me tualet te investuar dhe me orienting shume te mire me pamje jug lindje

Të dhënat

SIPERFAQE

65 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED