logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817263
no image

ASTIR

Tirane • Albania

ALL 30.000

68 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ASTIR

Jepet Apartament me qira 1+1 ne Astir .Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 3 banim ne nje pallat te miradministruar me ashensor !Per me shume ju lutem me kontaktoni !, 68 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

68 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED