logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 904740
no image

MOS E HUMB

APARTAMENT NE SHITJE - SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG

Tirane • Albania

€ 141.000

83 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

APARTAMENT NE SHITJE - SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG

Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 orë, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj. Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 73 m2 (83 m2 bruto) pozicionohet në katin dytë, me pamje shumë të bukur të zonës., 83 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Të dhënat

SIPERFAQE

83 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED