logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 810451
no image

APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK AMBASADA AMERIKANE

Tirane • Albania

€ 550

75 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK AMBASADA AMERIKANE

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme.Akses shume i mire me te gjitha rruget lidhëse te Tiranes.Zone e qete e cila ofron siguri dhe cdo facilitet te nevojshem., 75 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

75 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED