logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 805730
no image

MYSLYM SHYRI

Tirane • Albania

€ 650

50 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

MYSLYM SHYRI

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane prane Karburantit, jepet me qera lokal, bar, piceri, fastfood, me siperfaqe te brendshme 50 m2 dhe verande te shfrytezueshme, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, ne rruge dytesore, mundesi reklamimi. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme i gatshëm për punë. JEPET ME QERA 650 EURO/MUAJ, 50 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

50 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED