logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 802532
6761331685446733951703266409_410425.jpg
6212901685446733706874766416_263331.jpg
9228011685446733292948481405_41315.jpg
9879561685446733672860234133_120883.jpg
6212901685446733706874766416_263331.jpg
9228011685446733292948481405_41315.jpg

NJOFTIM PREMIUM

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

Tirana, Tirana County, Albania • Tirane • Albania

ALL 70.000

110 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 110 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. Çmimi:

Të dhënat

SIPERFAQE

110 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED