logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 810372
no image

MOS E HUMB

??JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË RRUGËS SË DIBRËS, TIRANË

Tirane • Albania

€ 700

121 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

??JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË RRUGËS SË DIBRËS, TIRANË

??Ambienti ndodhet në katin e parë të një objekti të ri . Organizohet në një open space dhe një tualet. Ambjenti është I përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si :klinikë dentare, zyra të ndryshme, estetike , bar- restorant etj., 121 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e re, ?? Ambienti eshtë komplet me vetratë xhami gjë që e bën biznesin tuaj sa më të dallueshëm dhe ndodhet në anë të rrugës dhe është totalisht I investuar .

Të dhënat

SIPERFAQE

121 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED