logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 760861
no image

DYQANE NE SHITJE - ~ DURRES

Tirane • Albania

€ 95.000

65 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

DYQANE NE SHITJE - ~ DURRES

Shitet dyqan afer qendres se Durresitne rrugen Andon Naci.Dyqani aktualisht eshte me qera.Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.Me siperfaqe te brendshme 63 m2 dhe siperfaqe te jashtme 50 m2e cila eshte ne sherbim te dyqanit 1 tualet.Dyqani ka punime ekstra te bera nga vete pronari.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni, 65 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

65 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED