Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 118 M2 | 5.000.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 118 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Shkallet dhe kolonat per katin e dyte. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 5.000.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 118 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/06/2021
5.000.000 leke

RRUGA 5 MAJI

mbrapa Amerikan 2 | 275 M2 | 250.000 Euro

Shitet shtëpi private mbrapa Amerikan 2. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 289.9 m2 truall dhe 274.5 m2 ndërtim. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 275 M2, totali i kateve 2

Botuar më 19/06/2021
250.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 241 M2 | 155.000 Euro

Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2. Shtëpia ka orientim perëndim dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, një depo, ballkon, oborrë. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 241 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 18/06/2021
155.000,00 euro

PETRELE

fshati Qeha, | 138 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet shtepi e re, 2 kateshe, sip.ndertimi secili kate, 138 M2, sip toke 2020m.

Botuar më 18/06/2021
14.000.000 leke

FSHATI MUSHJETA,

shitet shtepi fshati | 1.000 M2 | 4.500.000 Leke

Sip., 1.000 M2, uje dhe drita.

Botuar më 18/06/2021
4.500.000 leke

PEZE E MADHE

Peze e madhe qender | 35 M2 | 60.000 Euro

Shes shtepi te vogel pushimi ne fshat. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Peze e madhe. Shtepia eshte e re e mobiluar. Rreth 2000 metra katror bace e rrethuar, mbi 30 rrenje ullinj e peme te tjera. Uje, drita, internet dhe e monitoruar 24h me kamera hik vision. Te gjitha te perfshira. Per me teper info kontaktoni ne nr e tel., 35 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2021
60.000,00 euro

PETREL,

Fshati Hekal, njesia Petrele | 800 M2 | 4.500.000 Leke

Shitte shtepi e vjeter2 kateshe, me toke, 800 M2, Cmimi

Botuar më 18/06/2021
4.500.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 18/06/2021
5.500.000 leke

RRUGA HOXHA TAHSIM

Hoxha Tahsim | 124 M2 | 800 Euro

Qera, Shtëpi Private, Tiranë.Objekti është i ndarë në 2 ndërtesa.Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 124 m2.• Sipërfaqja e oborrit: 90 m2.• Kati 0.Organizimi :• Ambjent ndenje.• Ambjent gatimi.• 3 Dhoma gjumi.• 3 Tualete.• Verandë.Cilësime të tjera:• Orientimi veri-lindje.• I investuar.• I mobiluar.• Sistem Kapot.• Punime cilësore., 124 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2021
800,00 euro/muaj

MARQINET VORE

Marqinet Vore | 139 M2 | 150.000 Euro

Ne Marqinet 5 minuta nga Vora SHITET Toke me siperfaqe 6.188 m2 ( nga e cila 190 m2 truall ) dhe shtepi me siperfaqe 139 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, kuzhine gatimi dhe tualet. Shtepia dhe toka ndodhen buze asfaltit.Cmimi 150.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 139 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/06/2021
150.000,00 euro
)