Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 29/05/2020
13.000.000 leke

KOMUNA PETRELE

fshati Mangull | 600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter me toke, 600 M2

Botuar më 29/05/2020
3.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati hekal | 170 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi, siperfaqe ndertimi, 170 M2, dhe 1000m² toke. 5.5 milion leke

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 29/05/2020
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

PELLUMBAS,

Berzhit | 900 M2 | 6.800.000 Leke

Shitet shtepi private e re sip. ndertimi 130m², me sip. totale toke, 900 M2, me hipoteke.

Botuar më 29/05/2020
6.800.000 leke

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 120 M2 | 5.500.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, ne zone te qete SHITET shtepi elbasanse me siperfaqe 120 m2 dhe sip toke 250 m2. Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Gjithashtu ka dhe shkallet dhe kolonat per te ndertuar katin e dyte.Cmimi 5.500.000 lekePer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 120 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
5.500.000 leke

THANE

Lushnje. Thane | 90 M2 | 22.500 Euro

Shitet banese 2+1 ne fshatin Thane, Lushnje. Banesa eshte e vecuar the rrethohet nga nje kopesht me peme frutore ne prodhim (ullinjt, manderina, portokalle, hurma, rrush, mena, sheg, xinxife, dardha etj...) Eshte vend i qete banimi. Ka banjo me dush. Uje dhe energji elektrike., 90 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Kopshti eshte 700m2. Nje pjese e prones eshte pyll me pisha anes liqenit te Thanes. Pjesa tjeter eshte kopshti frutor.

Botuar më 22/05/2020
22.500,00 euro
)