Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ DADO PER FEMIJE TE MOSHES 9 DHE 4 VJEÇ NE ZVICER!

Te kete moshen 18 - 45 vjeç. Udhetimi, Banimi dhe ushqimi ofrohet nga ne. Vendi i punes Aarau, Zvicer. Pagesa 700 Franga/Muaj., Zvicer. Te interesuarat te kontaktojne ne Whapp ne: 0041767421501

Botuar më 01/02/2023

KERKOHET BABYSITER QE TE KUJDESET PER NJE FEMIJE 20 MUAJSHE

Orari 10:00-18:00 nga e Hena ne te Premte. Paga 32.000 leke, e diskutueshme ne varesi te eksperiences., Adresa 21 Dhjetori Tirane,

Botuar më 31/01/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni ne Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 31/01/2023

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE 3 HERE NE JAVE, MOSHA 40-45, 21 Dhjetori

Botuar më 30/01/2023

KERKOJ NJE KUJDESTARE - DURRES

Kerkohet nje kujdestare per t'u perkujdesur per nje zoteri te moshuar, Durres

Botuar më 30/01/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 48 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare turni II puna 4 ore ose naten

Botuar më 30/01/2023

PUNE - KERKOHET NJE ZONJE (F) PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE

Te rrije me te 12h, orari 08:00 - 20:00, paga 36.000 leke. Ushqimi i siguruar.

Botuar më 30/01/2023

TAKSI ME QERA TIRANE

Jap taksi me qera ne Tirane pa vend. licence 5 vjecare. Makina Benz 2011 automat me portobagazh.

Botuar më 29/01/2023
40.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h, Tirane

Botuar më 27/01/2023

KERKOHET BABYSITTER PER NE PARIS, FRANE

Per kujdesjen e nje femije vajze 6 vjece, ne nje familje nga Kosova. Akomodimi dhe ushqimi i perfshire. Pagese mujore 1000 euro. Per me shume info kontaktoni ne Whatsapp

Botuar më 27/01/2023
)