Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Per pastrim dhe hekurosje ne nje apartament 2+1+2 Orari 10:00 - 14:00 E hene - E Premte, KMY Yzberisht

Botuar më 07/06/2023
25.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar Femer. Puna 8 ore, tek Shkolla Bajram Curri

Botuar më 06/06/2023

KERKOJ TE PUNESOJ PUNETORE SHTEPIE

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 06/06/2023
30.000 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

2 here ne jave, 6 ore, mundesisht nga jugu, nen 30 vjec, 2.000 leke dita, Kisha Katolike

Botuar më 06/06/2023

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet per gatim dhe pastrim. Pune 8 ore ne dite. Mosha deri ne 50 vjec, Tirane, tek Xhamlliku

Botuar më 06/06/2023
40.000 leke

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet nje zonje per punet e shtepise, per 4 here ne jave, tek TEG

Botuar më 05/06/2023
4.000 leke

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

6 dite ne jave, mosha deri ne 45 vjece, Rruga e Barrikadave , ish Kinema 17- Nentori

Botuar më 05/06/2023
35.000 leke

KERKOJ - PUNETORE SHTEPIE

Duam nje person per kohe te gjate,te perkushtuar,korrekte.Orari korrik-gusht gjysem dite pune,por me pagese te plote.Orari shtator-qershor:10:00-18:00e hene-e premteTe shtunen10-17, Do merret me te gjitha punet e shtepise,do kujdeset per gocen 5 vjeçe kur kthehet nga shkolla.Adresa:Kompleksi Delijorgji.Pranohen intervista deri ne 15Qershor.50.000 Leke+Sigurime

Botuar më 05/06/2023
50.000 leke

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj nje zonje per punet e shtepise, Triane

Botuar më 05/06/2023

PASTRIM KIMIK DHE LAVANDERI

Ofojm pastrim kimik dhe lavanderi me cmimet me te mira ne treg, me cilesi apsolute, makinerit me te mira dhe specialit te lekurave, atleteve dhe cantave, tapete, perde, etj,, Don Bosko, ofrojm sherbim deliveri ne gjithe Tiranen

Botuar më 05/06/2023
1 leke
)