Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune. Paga dhe oraret te diskutueshme, tirane

Botuar më 06/12/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR NATEN

Me eksperience shume vjecare, Pallati me shigjeta

Botuar më 04/12/2023

DADO PER FEMIJE 10 MUAJSH

Orari full time : 9 -17:00 Kriteret : 1-Te Kete ekperience pune mbi 4 vite . 2- Mosha 46-56, 3- Dy référençant nga familje te meparshme, Ish profarma , xhamllik , tirane

Botuar më 04/12/2023

KERKOJ TE PUNESOHESM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam nje zonje 45 vjece kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar kam eksperiens pune, Tiran

Botuar më 03/12/2023
1 leke

KERKOHET PUNONJESE PER PASTRIM SHTEPIE,

MOSHA DERI 40 VJEÇ, PUNA 3 DERI NE 5 DITE NE JAVE (DISKUTOHET NGA AFER), TE JETE KORREKTE DHE SERIOZE NE PUNE., * TEK KODRA E DIELLIT NR. 2. * TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE: 0672009119

Botuar më 30/11/2023

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR! - KERKOJ TE PUNESOHEM

- KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR, Tirane

Botuar më 30/11/2023

KERKOHET KUJDESTARE PER 24H PER NJE TE MOSHUAR NE GJENDJE TE MIRE SHENDETESORE, TE JETE PA PROKUPIME

I ofrohet strehim ushqim dhe page te kenashme., Rr. Mine Peza, prane servis Nano

Botuar më 30/11/2023

KAM MBI 20 VITE EKSPERIENCE ME FEMIJE. OFROJ SHERMBIMIN PER KUJDESTARE.

Kujdestare dhe ndihmoj per detyra shkollore deri ne klasen e peste., prane Universitetit Bujqesor, largesia nuk eshte problem.

Botuar më 29/11/2023

SHITET BICIKLETA

Shitet bicikleta- Lloji: Momo Design- Goma madhesia: 26'' XR2 Comp- Marsha: 7 nivele- Frenimi: Disko frenGati si e re, Tirane

Botuar më 29/11/2023
180,00 euro
)