Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET NJE KUJDESTARE

Per nje zonje ne Bari. Sigurohet fjetja dhe ushqimi., Itali

Botuar më 24/09/2020
500,00 euro

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Per tu kujdesur per nje zonje rreth 60 vjec. Orari i preferuar 08.00-14.00 dhe pasdite 19.00-20.00. Paga baze 25.000 Leke dhe nese jeton ne te njejtin ap. me e larte, Lagjia nr.8, Rruga Aleksander Goga, prane Drejtorise se policise, Durres

Botuar më 24/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per femije. Kam eksperience pune

Botuar më 24/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h,, Tirane

Botuar më 24/09/2020

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER PASTRIM

Ne ap. 1+1, puna 1 ore ne dite. E Diela pushim., Prane gjimnazit Petronini Luarasi.

Botuar më 23/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Babysitter ne Tirane. Kam eksperience te gjate pune.

Botuar më 23/09/2020

JAM BABYSITTER

Prej 20 vjetesh , dua te mbaje nje femije te sapolindur ose pak me te rritur , dua nje familje serioze sepse jam familje serioze vete, e bej kte pune me kenaqesi ,

Botuar më 22/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Per 2 femije, si edhe mesim per femijet ne parashkollor. Mosha 3-6 vjec. Jam e disponueshme nga e hena ne te premte. Orari 15.00-19.00, Tirane. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit. Paga

Botuar më 22/09/2020
25.000 leke

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 30.000 leke + sigurime, Berat

Botuar më 22/09/2020
)