Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE TE MOSHUARVE

34 vjece me orar vetem ne mbremje ju lutem me kontaktoni ne numer telefoni+355692434941 +38349639754 si edhe ne vajber wassap

Botuar më 03/03/2021

KERKOHET PASTRUESE

Kushtet e punes dhe paga me marreveshje. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit,, Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman

Botuar më 02/03/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha 30 – 50 vjec, orari 08:00-16:00. Pagesa shume e mire., Rr. "Myslym Shyri", prane restorant Rozafes

Botuar më 02/03/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE 3 DITE NE JAVE,

Orari punes 09:00 - 12:00. Paga 500 leke/dita., Rr. Muhamet Gjollesha, tek drejtoria e sigurimeve shoqerore, Zogu i zi

Botuar më 02/03/2021

JAM KUJDESTARE

Kerkoj te punesoem si kujdestare per moshen e tret, kam punuar ne Itali, nese jeni te interesuar per 4 ore mbasdite kontaktoni ne:, Te xhamlliku

Botuar më 02/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITER

Ose kujdestare per te moshuar. Me kohe te plote.

Botuar më 02/03/2021

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

(femer). Preferohet me qendrim 24 ore, Komuna e Parisit

Botuar më 02/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM KUJDESTARE (TE MOSHUAR) JAM ME 20 VJET EKSPERIENCE, KERKOJ PUNE NE GJERMANI OSE ZVICER

Preferoj per te moshuar (ose per femije). Jam serioze dhe korrekte , zoteroj gjuhen Italiane, punesohem edhe me bashkeshortin nese eshte mundesia

Botuar më 01/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar(FEMER), jam me pervoje pune 12 vjet ne Greqi, jam e disponushme 24 ore, Tirane

Botuar më 01/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e trete ose per kujdesje femije. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 01/03/2021
)