Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, te gatuaj, hekuros. Jam njeri i rregullt. Kam eksperince pune, e disponuesheme nga e hena ne te premte

Botuar më 27/05/2020

SHITEN PAJISJE KOPSHTI

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 27/05/2020

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 47 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 4-5 ore ne dite, turni II

Botuar më 27/05/2020

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Kerkojme puntore per punet e shtepise. Jemi nje cift qe kekojme nje puntore shtepie. Paga e diskutueshme., Tirane Mullet

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Ose per pastrim shtepie 4 ore, Tek Pallati me shigjeta

Botuar më 27/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per cfare do lloj pune ne familje dhe per te moshurarit. Mosha 45 vjec

Botuar më 27/05/2020

STUDIO PËRKTHIMI KODRA

Ju nevojiten përkthime? Ne ju ofrojmë shërbimin më të mirë për çmimin më të leverdisshëm! Përkthejmë çdolloj dokumenti në/nga: Anglisht, Gjermanisht, Frengjisht, Greqisht., Bulevardi "Gjergj Fishta", Kulla Gora Nr.3, Hyrja 19, Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, në katin e parë të hyrjes së BNT-së.

Botuar më 27/05/2020

NE QEPARO, KERKOHET NJE KUJDESTARE PER KUJDESIN E NJE ZONJE TE MOSHUAR!

TE punoje 24h, ofrohet ushtim dhe fjetje. Pagesa e kenaqshme, Qeparo, Himare.

Botuar më 26/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 26/05/2020
)