Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PSIKOLOGE PER NJE DJALE TE MOSHES 12 VJEÇ ME ÇRREGULLIM TE LEHTE TE AUTIZIMIT. TE PUNOJE ME TE DHE TE KETE PERVOJE PUNE OSE PER FILLESTARE. TE JETE SHUME E ZONJA DHE E SHKATHET, PREFEROHET ME EKSPERIENCE PUNE.

Te kete makine dhe te kete 3 vjet qe e ka marr patenten, te jete e shkathet ne timon. E punesuara do ta shoqeroje femijen ne kurs noti dhe do te punoje ne shtepine e djalit., Orari eshte i negociueshem. Adresa: Tirane. Lutemi te kontaktojne vetem persona serioze.

Botuar më 03/08/2021

KUJDESTAR PER TE MOSHUAR

Kerkohet nje kujdestare per perkujdesje ndaj nje te moshuari 92 vjecare ne orarin 20:00-08:00., Prane Juridikut

Botuar më 03/08/2021

KERKOJ KUJDESTARE

Qe te kujdeset per nje invalid paraplegjik, mundesisht te jetoje ne Qytet Studenti pasi aty jeton dhe personi

Botuar më 03/08/2021

KERKOJ PUNE SI INFERMIERE NE SHTEPI PER KUJDESTARE TE MOSHUARISH.

Kam eksperience pune 41 vjeçare si Infermiere ne Polikliniken 41. Disponoj licence infermierie, libreze shendetesore., Rr. "Dritan Hoxha", kullat Hawai.

Botuar më 03/08/2021

BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Me cmime konkuruese, si dhe montime cmontime dhe transportin.

Botuar më 02/08/2021

KERKOJ PUNE SI PASTRUESE SHTEPIE.

Jam 50 vjec.Kerkoj pune per te pastruar shtepi. Punoj cdo dite te javes 3-4-5 ore max, ne varesi te punes.Preferoj mos kete njerez ne shtepi gjate pastrimit., Rruga 5 Maji, Tirane

Botuar më 02/08/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi

Botuar më 02/08/2021

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR 83 VJEC (FEMER)

Zonja do te kujdeset per sherbimet baze, turni paradite, orari 08.00 -18.00, mosha e preferuar 40-50 vjec. Kerkohen persona te kujdesshem dhe te perkushtuar, Rruga Frosina Plaku, nr. 2/1, Prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 02/08/2021

JAM KUJDESTARE

Kerkoj te punesoem si kujdestare per c'do lloj semundje, jam me eksperience pune, kam punuar ne Itali, nese jeni te interesuar per 4 ore ose 6 kontaktoni ne:, Te xhamlliku

Botuar më 30/07/2021

OFROJME SHERBIME GIPSI

Tavane te varura e mure ndares etj. Çmime te arsyeshme. 1200 leke te reja/m² gipsi

Botuar më 29/07/2021
)