Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Jam nje zonje 55 vjeç. Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 03/07/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per te ndihmuar ne punet e perditeshme te shtepise. Banesa eshte nje apartament ne nje godine banimi. Orari i punes 8-12. Paga me marreveshje, Rr. Mine Peza, Tirane

Botuar më 03/07/2020

KERKOHET

Punojese per pastrim, orari punes 05.30-14.00, Adresa: Rruga Kavajes

Botuar më 03/07/2020

KERKOJ BABYSITTER

Per nje femije 5 vjec. Garantohet fjetja dhe ushqimi, GOSTIVAR

Botuar më 03/07/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si shofer me makinen time Volswagen Sharan 6+1, me kohe te plote, Laprake

Botuar më 02/07/2020

SHITEN PAJISJE KOPSHTI

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar , mund te jepen dhe me keste

Botuar më 02/07/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI INFERMJERE

Ne institucione private si dhe ne familje, jam me eksperience pune. Bej te gjitha llojet e injeksjoneve dhe serumeve. Te interesuarit te kontaktojne

Botuar më 02/07/2020

KERKOJ

Kërkoj të punësohem si kujdestare të moshuarish.Kam mbi 10 vite eksperiencë., Tiranë

Botuar më 01/07/2020
)