Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si shofer me makinen time Volswagen Sharan 6+1, me kohe te plote, Laprake

Botuar më 02/07/2020

SHITEN PAJISJE KOPSHTI

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar , mund te jepen dhe me keste

Botuar më 02/07/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI INFERMJERE

Ne institucione private si dhe ne familje, jam me eksperience pune. Bej te gjitha llojet e injeksjoneve dhe serumeve. Te interesuarit te kontaktojne

Botuar më 02/07/2020

KERKOJ

Kërkoj të punësohem si kujdestare të moshuarish.Kam mbi 10 vite eksperiencë., Tiranë

Botuar më 01/07/2020

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Te dije te gatuaj dhe te kujdeset per te. Paga e kenaqshme, Lagjia Ali Demi

Botuar më 29/06/2020

SHITEN SHEZLLONE DHE TAVOLINA

(20 cope) me vlere totale 3000 Euro. Shesim edhe tavolina druri me karrike (3 cope) me vlere totale 300 euro, Durres, Shqiperi

Botuar më 29/06/2020
3.300,00 euro
)