Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 50.000 leke, Berat

Botuar më 24/03/2023

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

2 here ne jave, 6 ore, mundesisht nga jugu, nen 30 vjec, 1.000 leke dita, Kisha Katolike

Botuar më 23/03/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, 16 - 18 ore ne dite, me arsim te larte, afer Casa Italia

Botuar më 23/03/2023

KERKOHET SANITARE

Puna 3 ore ne dite. Te jete me banim prane zones, Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 22/03/2023

DADO RR. PANORAMA

Kerkoj dado per femije 1 vjec e gjysem. Te kete eksperience pune si dado, mosha e preferuar per kandidaten 45-60 vjec. Orari 8:00-16:30, Rruga Panorama, Hotel Prestige, Tirane

Botuar më 22/03/2023
30.000 leke/muaj

BILLION G&G GROUP KËRKON TË PUNËSOJË NË FUSHËN E MARKETINGUT DHE IT SË BASHKU

KUALIFIKIMET:-Të ketë mbaruar Arsimin e Lartë për Marketing (+IT përbën avantazh)-Të ketë njohuri në Paketën Office, ne Marketing , rrjetet sociale, Prapa Kullave Binjake, rruga Ukraina e Lire, perballe me Ambasaden e Kosoves, kati 3

Botuar më 22/03/2023

KERKOJ TE PUNESOJ PUNETORE SHTEPIE

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 21/03/2023
30.000 leke

KERKOJ BABY SITTER

Per nje femije 1 vjec. Orari 8.30-17.30, nga e hena ne te premte. Kerkohet referenca e meparshme, Kopshti Zoologjik

Botuar më 21/03/2023

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj nje punetore shtepie per te me ndihmuar me punet e shtepise, Bulevardi Zogu i pare, prane Vodafone

Botuar më 20/03/2023

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per ne Shqiperi gatim pastrim.Mosha deri ne 50 vjec

Botuar më 20/03/2023
40.000 leke
)