Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Me eksperience pune, Komuna e parisit

Botuar më 14/10/2019

JAM NJE ZONJE NGA JUGU

Kerkoj te punesohem si punetore shtepie dhe per hekur vetem per diten e premte. Te jete familje e rregullt, serioze. Pres telefonata vetem nga zonja, Kombinat

Botuar më 14/10/2019

OFROJ SHERBIM PER TE NDIHMUAR NJEREZIT DERI NE FUND TE MUAJIT! NDALOJ NE MENYRE TE MENJEHERSHME DHIMBJE TE MIGRENES,

Sverkut, pagjumesise, ngercet si dhe mund te jape fuqi per personat qe nuk kane mundesi te cohen ne kembe.

Botuar më 14/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

4 dite ne jave, paga e mire, Tirane

Botuar më 14/10/2019

DURRES, KERKOJ NJE STUDENTE PER TE FJETUR ME NJE ZONJE TE MOSHUAR

Zonja eshte ne gjendje te mire, shendetsore, paga e kenaqshme

Botuar më 12/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e trete ose per kujdesje femije. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 12/10/2019

KERKOJ NJE ZONJE

Te mire, rreth 50-55 vjec, mundesisht pa preukopime, per ti sherbyer nje zonje te moshuar, orari 10 ore (8.00-18.00). paga 20.000 leke, Rr. "Mine Peza"

Botuar më 11/10/2019
10.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 11/10/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER TU KUJDESUR PER SHTEPINE. TE KETE EKSPERIENCE PUNE.

Mosha preferohet 30 – 45 vjeç. Puna nga e Hena – Shtune 08:00 – 13:00. E Diela pushim. Ofrohet pagese e kenaqshme, Rr. "Medar Shtylla", tek Komuna Parisit.

Botuar më 11/10/2019
)