Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Baby sitter
Kerkohet punonjese shtepie
Përshkrim

NGA E HENA - SHTUNE, ORARI 12:00-20:00. E DIELA PUSHIM. Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat te dergojne mesazh tek numri i teefonit, dhe do te kontaktohen me vone., Bulevardi "Zogu I", ndertesa 58, pallati ngjitur me Martenitetin e vjeter


Botuar më 21/06/2022

Telefon
)