Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESATE PER ZONJE TE MOSHUAR

Kerkohet nje kujdestare per t'u kujdesur per nje zonje te moshuar, 6 dite ne jave, e diela pushim, orari: 09:00 - 17:00, ish sheshi shqiponja

Botuar më 26/09/2023

KËRKOHET PUNONJËSE PËR SHTËPI DHE DADO PËR FËMIJË! * * KËRKOJMË PERSON TË PËRGJEGJSHËM DHE ME PËRVOJË PËR TU KUJDESUR PËR NJË SHTËPI 60 M2 DHE NJË FËMIJË 14-MUAJSH.

Detyrat:- * Kujdesi për punët e shtëpisë (pastrim, hekurosje, gatim). * Marrja e fëmijës nga çerdhja dhe kujdesi për të gjatë ditës., - Puna nga e E Hëna deri ne te Shtunë, nga ora 08:15 deri 17:15

Botuar më 26/09/2023

INTERESOHEM TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER FEMIJE OSE TE MOSHUAR

Kam experience 6 vjecare jashte shtetit. Jam e disponueshme 4 ore ne dite. Mund te mbaj dhe femije ne shtepine time., Tirane, Prane Delijorgjit

Botuar më 26/09/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, afer Casa Italia

Botuar më 26/09/2023

KERKOJ TE PUNESOJ PUNETORE SHTEPIE

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 25/09/2023
30.000 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER PASTRIM PER SHTEPIA ME QERA DITORE.

Orari punes 10:00 - 16:00. Te jete e rregullt dhe korrekte. Ofrohet pagese e kenaqshme. Preferohet me banim rreth zones., Prane rruges "Fortuzi"

Botuar më 24/09/2023

NDARJE QERAJE

Kerkohet nje goce per ndarje qeraje, Kompleksi fiori di bosco,Tirane

Botuar më 23/09/2023
200,00 euro/muaj

JAM MESUESE ME EKSPERIENCE PUNE 40 VJECARE PER CIKLIN E ULET!

Kerkoj te mesoje nje femije dhe te kujdesem per te. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 23/09/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Mosha 45-55 vjec. 8 ore/6 dite, Mbrapa Shallvareve

Botuar më 22/09/2023
40.000 leke

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE

KERKOJME PUNETORE SHTEPIE 3 HERE NE JAVE, MOSHA 40-45, 21 Dhjetori

Botuar më 22/09/2023
)